Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Поліція і бібліотека: на сторожі безпеки31 січня та 1 лютого у обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І. Франка в рамках програми „ПОЛІС” відбулися зустрічі школярів івано-франківських шкіл із патрульними поліцейськими.

Так, учні 4 класу ЗОШ № 6 разом з полісменами  вирушили у „Подорож країною дорожніх знаків". Діти ознайомились із різновидністю знаків на дорозі, їх призначенням, повторили правила дорожнього руху, поведінки у громадських місцях та основні правила пішохода. Під час заходу молодші школярі виховували вимогливість до себе, спостережливість, відповідальність. Патрульні поліцейські спонукали учнів до роздумів про цінність людського життя та наголошували, що воно - у руках кожного з нас.

Натомість старшокласники ЗОШ № 15 спілкувались з патрульними поліцейськими на дуже важливу та актуальну для них тему: „Найпоширеніші види підліткового цькування у сучасному суспільстві". Учні дізнались значення нового для них слова „булінг" (знущання, залякування, цькування),  ознайомились із його видами (фізичний, економічний, психологічний, сексуальний та кібербулінг) та довідались, як захистити себе від його проявів.  Поділившись на команди, підлітки за допомогою імпровізованих сценок продемонстрували одне одному кожен із видів булінгу та отримали цінні уроки для безпечного життя у суспільстві.

Оновлено 19-07-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка