Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

"Українська енциклопедія джазу""Українська енциклопедія джазу"

Зі сторінок довідкового видання постає всеохоплююча картина 70-літньої історії й розвитку джазу в Україні. Довідник містить понад 550 статей, з яких читач довідається про відомих вітчизняних та діаспорних виконавців, керівників оркестрів і ансамблів, композиторів, музикознавців та аранжувальників. В енциклопедії є й інформація про фестивалі, конкурси, теле- і радіопередачі, джаз-клуби та інші об’єднання і організації, які сприяли розвитку українського джазу.

Книга містить понад 100 рідкісних фотографій, більшість яких публікується вперше, деякі є унікальними і становлять справжню історичну цінність. В кінці видання є додаток, до якого увійшли бібліографія, дискографія, нотографія, переліки українських ансамблів і оркестрів, періодичних видань, фестивалів, концертів „Джазової філармонії”, зарубіжних гастролерів, іменний та предметний покажчики.

У книзі використані матеріали і документи з архіву автора, що створювався упродовж 40 років.

Довідкове видання „Українська енциклопедія джазу” зацікавить дослідників, музикантів-професіоналів, викладачів і студентів музичних навчальних закладів та всіх, хто цікавиться минулим і сучасним українського джазу.
Оновлено 19-07-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка