Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 52-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Хронiка культурно-мистецького життя Прикарпаттялистопад 2014 року

Мистецтво

 • В Центрі сучасного мистецтва відбулися:
  - виставка живопису Миколи Джички;
  - спільний проект Сергія Григоряна і Миколи Джички "Весняно-польові роботи 2014";
  - виставка робіт "Колись", присвячена 25-річчю проведення бієнале "Імпреза".

Музейна справа

 • В Музеї мистецтв Прикарпаття відбулися:
  - концерт камерної музики (Любомир Сенишин-скрипка, Ігор Петрица-фортепіано). В програмі прозвучали твори Й. С. Баха, Л. Бетховена, Р. Шумана, Е. Станковича;
  - виставка натюрмортів Ірини Кравець;
  - виставка живопису Володимира Грицика "Вулицями Львова".

Культурно-освiтня робота. Народна творчiсть

 • Народний аматорський хореографічний ансамбль «Прикарпаття» Будинку культури села Велика Кам’янка Коломийського району здобув перемогу на IV Всеукраїнському фестивалі – конкурсі народної хореографії ім. Павла Вірського, який відбувся в Києві.
  5-6 листопада за сприяння управління культури виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради у Івано-Франківській державній дитячій художній школі та Навчально-методичному центрі культури і туризму Прикарпаття було розгорнуто цикл виставок робіт учнів, випускників та викладачів, приурочені 55-річчю від дня заснування закладу.

Культурно-мистецькi зв'язки Iвано-Франкiвщини

 • В Івано-Франківську пройшов Тиждень польського кіно.
  20-21 листопада офіційна делегація працівників культури і письменників Івано-Франківщини перебувала на батьківщині Т. Г. Шевченка - на Черкащині.

Музичне життя

 • В Івано-Франківській обласній філармонії відбулися:
  - вечір фортепіанної музики (Стефан Лабановський та Павел Албінський (Польща);
  - опера "Весілля Фігаро";
  - музика Войцеха Кілляра до Дня Незалежності Польщі. Виступ симфонічного оркестру філармонії;
  - віолончельна пектораль - другий всеукраїнський концертний тур на вшанування видатних віолончелістів і педагогів Олександра Тищенка та Євгена Шпіцера;
  - "Все починається з любові" - концерт струнного ансамблю "Quattro Corde";
  - концерт академічного ансамблю народної музики "Візерунок" Тернопільської обласної філармонії;
  - концерт квартету дерев'яних духових інструментів "Гальярда" Вінницької обласної філармонії та Наталії Лановенко (сопрано).
 • 23 листопада у Івано-Франківську відбувся великий сольний концерт популярного українського гурту “Тінь Сонця”.

Бiблiотечна справа

 • В Івано-Франківській ОУНБ ім. І. Франка відбулися наступні заходи:
  3 листопада фахівці відділу економіко-виробничої літератури ОУНБ ім. І. Франка організували для студентів першого курсу кафедри „Агрохімія і ґрунтознавство” Інституту природничих наук ПНУ ім. В. Стефаника побачення з головною книгозбірнею області.
  4 листопада у рамках проекту «Вікно в Америку» відбувся культурно-виховний захід для студентів факультету романо-германської філології на тему «Фактор міжособистісних стосунків у родині для закладення підвалин щасливого подружнього життя».
  6 листопада працівники відділу літератури з мистецтва Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка провели інтерактивну екскурсію та інформіну «Бібліотека і книга в контексті часу» для студентів І курсу Педагогічного інституту Прикарпатського Національного університету ім. В. Стефаника та технікуму ресторанного сервісу і туризму НУХТ.
  За ініціативи департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської облдержадміністрації з вересня 2014 р. в області проводилася благодійно-просвітницька акція «Книжкові мости єднають серця». Місцем збору україномовних видань для поповнення фондів бібліотек східних областей України стала обласна універсальна наукова бібліотека ім. І.Франка.
  9 листопада в рамках співпраці з військовослужбовцями підшефної в/ч 1241, у відділі загального читального залу відбулася літературна студія «Мова то не звук, а думка боготворна», приурочена до Дня української писемності та мови.
  9 листопада у відділі економіко-виробничої літератури обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка відбувся семінар клубу „Виноградарі Прикарпаття”.
 • 13 листопада відбувся вечір пам'яті відомого українського поета, журналіста, багаторічного очільника Івано-Франківської обласної організації Національної спілки письменників України, політв’язня Ярослава Дорошенка „Звучить сонет мов клич на призов” з врученням літературної премії його імені.
  19 листопада працівники відділу літератури з мистецтва Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка провели Творчу Лабораторію молодих художників «Живописні візії».
  23 листопада в рамках співпраці з військовослужбовцями підшефної в/ч 1241, у відділі загального читального залу відбувся вечір-реквієм «Згадайте нас – бо ми ж колись жили. Зроніть сльозу і хай не згасне свічка», приурочений до Дня пам`яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні.
  25 листопада в рамках Інтелектуального клубу „Галицькі кмітливці” відбулася творча зустріч з Богданом Івановичем Середюком – головою обласної організації Товариства винахідників і раціоналізаторів України, представником Державного департаменту у справах інтелектуальної власності, Заслуженим раціоналізатором України, громадсько-просвітницьким діячем, поетом.
  26 листопада в рамках співпраці з християнською організацією «Клич» в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І. Франка відбулася зустріч із студентською молоддю на тему «Молодіжне лідерство».
 • В ОУНБ ім. І. Франка діяли книжково-ілюстративні виставки:
  - літературна студія «Мова то не звук, а думка боготворна» ;
  Тиждень польської літератури:
  - книжкова виставка «Письменники Польщі - класики і сучасники»;
  - тиждень польського кіно.
  У циклі книжкових виставок «Український літературний олімп»:
  - виставки: «І сміх і сльози, і любов Остапа Вишні»( 125 років від дня народження); «Григорій Чупринка. Поет трагічної долі» (135 років від дня народження); «Григорій Косинка зблизька» (115 років від дня народження);
  - книжкова виставка-мозаїка «Вірні перу, мікрофону, телекамері» (до дня працівників радіо, телебачення та зв’язку) ;
  - книжкова виставка-реквієм «Допоки пам'ять в серці не згасає» (До дня вшанування пам’яті жертв Голодомору);
  - арт-центр «Мистецька академія» «Коли мистецтву затишно» (Ерудит-шоу, експрес діалог);
  - книжкова ювілейна виставка «Краєзнавець з Гуцульщини Петро Сіреджук» (65 років від дня народження) Цикл «Краєзнавство Івано-Франківщини в іменах»;
  - книжкова виставка-застереження «СНІД: крок до прірви» (до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом та вживання наркотиків);
  - день інформації «Ґрунтознавство у науці землеробства».
  - виставка-меморіал пам'яті Небесної Сотні.
 • В обласній бібліотеці для юнацтва пройшли:
  - козацькі розваги "Козацькому роду нема переводу";
  - круглий стіл «Підтримка сім’ї хворого на діабет».
 • В обласній дитячій бібліотеці пройшли:
  - літературно-історична подорож «Велика і свята ти, мати Україно»;
  - мистецтвознавче дослідження: «Краса – то найглибша криниця, з неї століттям черпають життя»;
  - поетична година «Мово моя материнська» (9 листопада – день української писемності);
  Пізнавальні мініатюри:
  «Якими були перші годинники?»; «Хто винайшов телевізор?»
  - вечір-зустріч з учасником бойових дій «Світла пам'ять…» (2014 р. – рік учасників бойових дій на території інших держав);
  - Інсценівка до Дня мови: «Дзвенить струмочком рідна мова».
Оновлено
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка